Aktualności

Doctor Brew rekrutuje!

26 kwietnia 2016 o 21:38

Jesteś natchnionym piwowarem domowym? Kochasz robić piwo i chcesz dołączyć do naszego teamu? - to słuchaj uważnie! :-) http://blog.kopyra.com/index.php/2016/04/26/doctor-brew-rekrutuje/

 

Klikają poniższy link znajdziecie Regulamin konkursu „DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU”

Pokrótce sprawa wygląda następująco:

1. Ogłaszamy konkurs na piwowara domowego
2. Nagrodą główną w konkursie jest praca w Doctor Brew + wyjazd do co najmniej jednego zagranicznego browaru na kolaboracyjne warzenie.
3. Na czym miałaby polegać praca? Głównie na warzeniu piwa w domu wg przygotowanych receptur(oczywiście inwencja piwowara będzie realizowana i brana pod uwagę)
4. Zasady konkursu: uczestnik konkursu musi wysłać trzy rodzaje piwa na konkurs(po trzy butelki z każdego, razem 9 butelek)wraz z pełnym przepisem.
Kategorie konkursu to :
1. lekkie piwo(lager/ale/wit/coś jasnego),
2. IPA,
3.open(może być RIS, BW lub jakiś kwas- pełna dowolność- zaskocz nas(!)).
Piwa należy nadesłać na adres Doctor Brew Sp. z o.o. Wrocław 52-117 u. Birmańska 5/11 do 1 czerwca 2016.
5. Uczestnicy którzy przejdą do drugiego etapu zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną do Wrocławia, gdzie zostaną sprawdzone ich umiejętności.
6. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 czerwca 2016.
7. Zwycięzca konkursu nie musi być z Wrocławia, oczywiście to by wiele ułatwiło, ale wystarczającym będzie jeśli będzie mieszkał w PL. Również gdyby zwycięzca wraz z nowo zaczętą pracą chciał się przeprowadzić do Wrocławia, to może liczyć na naszą pomoc.
8. Więcej informacji w regulaminie.

PS- w regulaminie jest przewidziana kara dla tych, co np.: kupili by piwa w sklepie, zdjęli etykiety i zgłosili nieautorskie piwa do konkursu.

http://www.doctorbrew.pl/pl/do-pobrania